Trenéři ve škole rozhýbali děti v tělocviku

Trenéři ve škole rozhýbali nejen děti na ZŠ, ale i spoustu důležitých lidí a institucí.

F. Neusser: na příští rok dá NSA mnohem více peněz na sportování na ZŠ. K. Kučera, zmocněnec vlády SR: rozjeli jsme pilotní projekt na 30 školách. Místostarosta J. Stárek: děti s Trenéry ve škole získávají úplně jiný pohled na svůj tělesný rozvoj. R. Štumpa, ČS: dětem pohyb prostě chybí! Radní pro sport M. Kubíková: zaujalo nás spojení velkého počtu klubů kvůli jednomu cíli. Na konci listopadu 21´ jsme uspořádali velké sympozium sympozia "Inovace výuky TV prostřednictvím Trenérů ve škole" (video najdete také na tomto kanále).

A při této příležitosti vynikly i krátké rozhovory s účastníky, jejich sestřih vám přinášíme.