Reflex: Trenéři ve škole jsou revoluční způsob, jak rozhýbat Česko

"Zasáhneme úplně všechny děti, i ty, které by rodiče ke sportu nikdy nepřivedli," říká v Reflexu radní Prahy 6 Marie Kubíková, která je s námi u projektu Trenéři ve škole od začátku. Mimochodem autor článku o tom, jak rozpohybovat Česko, nás označil za revoluční projekt. Díky.

Čím víc děti oslovíme a ukážeme jim, že pohyb je zábava, tím budeme spokojenější. Nám na medailích zas tak moc nezáleží. Výzva jsou pro nás především ty děti, které ve sportu nikdy žádné nezískají.

Z citací v článku vybíráme:

"Děti si za rok vyzkouší až 10 sportů."

"Jsem extrémně sportující člověk, ale až ve 22 letech jsem si na školeních vyzkoušel judo nebo karate."

"Dokážeme ke sportu přivést i děti, jejichž rodiče by to nikdy nenapadlo, protože mají jiné zájmy."

"Trenéři ve škole jsou revoluční způsob, jak rozhýbat Česko."

Zatím nemáme přepis, tak jste si museli koupit Reflex, nebo to přelouskat z naší fotogalerie. Díky moc za publicitu časopis Reflex!