29 trenérů absolvovalo čtyřdenní školení v Brandýse nad Labem

Od 24. do 27.2.2024 se v Brandýse nad Labem konalo druhé letošní školení Trenérů. Absolvování školení se závěrečnou praktickou a písemnou zkouškou je podmínkou pro vstup trenérů do Programu Trenéři ve škole.

V rozvrhu čtyřdenního školení se střídají přednášky s praktickými ukázkami prolínajících se témat v programu Trenéři ve škole,

Pedagogika - Sportovní psychologie - Komunikace - Psychomotorika dětem - a další.

V prvních dvou dnech školení trenéři absolvují 12 hodin teorie a 10 hodin praxe. Třetí a čtvrtý den probíhají reálné praktické výstupy s následným hodnocením od lektorů i ostatních trenérů.

Poděkování patří Základní škole Tip Toes v Brandýse nad Labem, se zaměřením na česko - britské vzdělávání, jejíž prvostupňové děti a učitelky se zapojili do závěrečných praktických výstupů trenérů.

Velké poděkování patří také za spolupráci katedře tělesné výchovy Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, za poskytnutí kompletního zázemí a vybavení k realizaci školení.